Od 7 maja darmowe wystawianie w serwisie Allegro.pl

Z dniem 7 maja czeka nas (a przynajmniej część sprzedających) miła zmiana w serwisie Allegro.pl. W kategorii „Delikatesy” zniesiona zostanie opłata za wystawianie produktów (dla kont firma, w przypadku zwykłych kont, koszt ten zmniejszony zostanie do 25 groszy). W związku z tym faktem, zaistniała potrzeba wprowadzenia zmian w regulaminie serwisu.

Oficjalny komunikat ze strony serwisu:

7 maja zniesiemy opłatę za wystawianie w kategorii Delikatesy dla kont Firma i zmniejszymy ją do 25 groszy dla kont zwykłych.

W związku z powyższym zmienimy Załącznik nr 4 i Załącznik nr 2 do Regulaminu Allegro oraz Regulamin Sklepów Allegro.

Wszystkie zmiany prezentujemy w pliku PDF. Dodane lub zmienione fragmenty zaznaczone są na zielono, natomiast usunięte – na czerwono.

Pozostałe punkty obu Regulaminów nie zmienią się.

Link do oryginalnego artykułu: KLIKNIJ

Zmiana wydaje się zasadna. W kategorii tej, częstym jest sprzedaż produktów niskobudżetowych jak chociażby przyprawy na wagę. Jednostkowy koszt sprzedaży jest bardzo niski, oczywiście zysk z takiej transakcji również, przez co „odzyskanie” poniesionych nakładów w związku z wystawieniem aukcji trudne do uzyskania. Dzięki takiemu zabiegowi serwis zapewne chce zwiększyć popularność tej kategorii i pozyskać nowych sprzedawców.

Przeszkoda w postaci wysokich kosztów samego wystawienia aukcji jest także problematyczna w wielu innych kategoriach sprzedaży. Czy to krok ku szerszym zmianom? Mamy nadzieję.

Admin | 25 kwietnia 2016

Szanowni Klienci,
Informujemy, że obecnie studio nie przyjmuje nowych zleceń na realizację zdjęć.