Allegro – Wkrótce ukryjemy zakładkę „Oferty kupna”

Serwis Allegro.pl poinformował ostatnio o planowanej zmianie, mającej na celu ukrycie zakładki „Oferty kupna”. Dokładna treść komunikatu, rozsyłanego w formie wiadomości email wyglądała następująco:

W drugiej połowie stycznia zrezygnujemy z wyświetlania zakładki Oferty kupna w ofertach kup teraz. Informacja o liczbie sprzedanych przedmiotów w danej ofercie pozostanie widoczna w dwóch miejscach: na listingu i w każdej ofercie z osobna.

Dlaczego rezygnujemy z zakładki?
? Kupujący widzą liczbę sprzedanych przedmiotów na listingu i w każdej ofercie.
? Sprzedający mają dostęp do danych z zakładki w Menedżerze Sprzedaży.
? Niedawno zwiększyliśmy limit przedmiotów w ofercie, przez co lista zakupów z czasem stałaby się zbyt dużym obciążeniem na naszym serwerze.

Zakładka pozostanie widoczna tylko w licytacjach
.

W naszej ocenie zmiana ta nie będzie miała w zasadzie żadnego wpływu jeśli chodzi o kupujących. Dla sprzedających natomiast może wprowadzić utrudnienie w „śledzeniu konkurencji”. Po wprowadzeniu nieograniczonych czasowo aukcji w sposób ten można było stwierdzić czas wystawienia aukcji i wielkość sprzedaży w danych okresach. Oczywiście sposób ten dostarczał tylko podstawowe dane a biorąc pod uwagę możliwości jakie daje nam dostępne wszelakie oprogramowanie raportowe można stwierdzić, że i sprzedawców zmiana ta nie dotknie.

Wiadomość o zmianie dostępna jest pod adresem: KLIK

Admin | 16 stycznia 2016

Szanowni Klienci,
Informujemy, że obecnie studio nie przyjmuje nowych zleceń na realizację zdjęć.