Fotografia produktowa. Współpraca krok po kroku.

Jeśli zastanawiałeś się jak wygląda współpraca z naszym studiem, to zapraszamy do zapoznania się z poniższym, krótkim artykułem. Opowiemy w nim krok po kroku o etapach towarzyszących nam w trakcie tworzenia tych perfekcyjnych i jak głosi nasze hasło ? chwytliwych zdjęć produktowych.

 1. Kontakt i Wycena
  Pierwszym etapem jest tak naprawdę wycena. Nie operujemy sztywnymi cennikami, ponieważ uważamy to za nieefektywny i nieodzwierciedlający rzeczywistości sposób. Każdy produkt jest inny i wymaga różnych nakładów pracy, aby uzyskać zadowalający efekt. Jeśli cennik ustalony jest z góry, niezależnie od rodzaju produktu to łatwo sobie wyobrazić sytuację, w której zdjęcia realizowane są niedokładnie i ?po łebkach?, aby wyrobić się w czasie, w którym podana stawka jest w stanie zaspokoić koszty oraz ?dać zarobić? studiu.

  Co potrzeba do wyceny?
  Abyśmy byli w stanie przeprowadzić rzeczową i solidną wycenę, konieczne będzie przesłanie nam kilku podstawowych informacji:

  a.    Rodzaj produktu/ów ? po prostu czego będą dotyczyć zdjęcia
  b.    Ilości ? ogólnej sumy produktów oraz przewidywanej sumy produktów na jedną sesję (im więcej produktów na jedną sesję tym niższa cena ? wynika to z tego, że po jednorazowym ustawieniu studia, możemy zrealizować większą ilość zdjęć)
  c.    Oczekiwania ? zawsze warto opisać jak najdokładniej swoje oczekiwania lub ? co jeszcze skuteczniejsze ? przesłać przykładowe zdjęcia, które oddają Twoją wizję. Oczywiście często zdarza się również, pozostawienie opracowania koncepcji nam. Mamy ogromne doświadczenie w fotografii produktowej, wyspecjalizowaliśmy się w niej i potrafimy uzyskać naprawdę świetny efekt.

 2. Dostarczenie produktów
  Po zaakceptowaniu naszej oferty przechodzimy do etapu przesłania produktów. Zanim jednak to zrobisz, sporządź dokładną listę produktów, które do nas trafią i prześlij ją nam na adres email. Dzięki niej, po otrzymaniu paczki, będziemy w stanie w obecności kuriera sprawdzić jej poprawność i stwierdzić czy np. w trakcie podróży nie doszło do kradzieży.
 3. Realizacja
  Przystępujemy do realizacji. Wykonujemy pierwsze, poglądowe zdjęcie, które wysyłamy na Twój adres email. Na jego podstawie oceniasz rezultat i (jeśli takowe wystąpią) opisujesz swoje sugestie. Dopiero po dopracowaniu wzorcowego pierwszego zdjęcia, przechodzimy do dalszej realizacji, która powstaje w oparciu o ustalone szczegóły. Po zakończeniu sesji, przesyłamy Ci całość rezultatów do oceny, po czym wprowadzamy ewentualne nadesłane poprawki.
 4. Zamknięcie sesji
  Ostatnim już etapem jest zamknięcie sesji. Dostarczamy Ci fakturę do opłacenia oraz gotowe zdjęcia a Ty przysyłasz kuriera po odbiór swojego towaru.
 5. Podsumowanie
  Oczywiście każdy z tych etapów opisany został skrótowo. Zawsze z naszej strony możesz liczyć na rozmowę i uczciwość. Najważniejszym dla nas elementem jest Twoje zadowolenie. Dzięki niemu, wiemy, że przy następnej okazji, ponownie skorzystasz z naszych usług  i polecisz je innym. To właśnie dzięki temu, obsługujemy tak wiele marek i firm.
Admin | 25 lutego 2016

Szanowni Klienci,
Informujemy, że obecnie studio nie przyjmuje nowych zleceń na realizację zdjęć.