Fotografia produktowaFotografia produktowa

Czyli nasza specjalność

Wiemy jakie to ważne

wykreswzrost

Fotografia produktów nazywana również „packshot” to bez wątpienia jeden z najważniejszych i nieodłącznych elementów prezentowania swojej oferty. Dobrze wykonane, tego typu zdjęcie, doskonale oddaje najważniejsze aspekty produktu, ukazując go w sposób, który wzbudzi na tyle zaufanie klienta, że dokona on jego zakupu bez wcześniejszego, fizycznego „dotknięcia”.

Znamy przeznaczenie

E-Commerce

Wykorzystanie w serwisach aukcyjnych, sklepach internetowych czy innej formy oferty online.

Druk

Wykorzystanie do materiałów drukowanych jak katalogi produktów, gazetki czy ulotki.

Reklama

Wykorzystanie na plakatach, ulotkach, pudełkach i innych materiałach reklamowych.

Jesteśmy profesjonalistami

1. Najwyższa jakość


Tworzymy najwyższej jakości realizacje. Tylko w ten sposób da się osiągnąć oczekiwane rezultaty i zadowolenie z wykonanej pracy.

jakosc

2. Idealne odwzorowanie


Niezwykle dbamy o dokładne odwzorowanie kolorystyki, stosunki wielkości czy po prostu naturalny, zachwycający wygląd.

jablko

3. Ekspozycja detali


Dzięki doświadczeniu potrafimy wyłapać takie detale, które są niezwykle ważne dla klienta i potrafią przekonać go do zakupu.

detale

4. Dostosowanie prac


Tworzymy pliki w oczekiwanych wielkościach i formatach. Dostosowujemy się do oczekiwań klienta i wymagań firm zewnętrznych.

rozmiar

Nieskromnie powiemy, że po prostu wiemy co robimy.

Mamy na to dowody

Żadne słowa nie oddadzą tyle co namacalne dowody, dlatego też zaraz po zapoznaniu się z ofertą, zapraszamy do „Portfolio„, gdzie znajdują się „namacalne” dowody naszej pracy oraz do zakładki „O nas„, w której wymieniamy współpracujących z nami klientów czy też marki. Równocześnie z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem możemy zapewnić, że czas spędzony na naszej stronie nie będzie czasem straconym.

Szczegóły oferty

Czas realizacji

Czas realizacji ustalany jest indywidualne, w zależności od produktu i obecnych możliwości czasowych. Zazwyczaj jednak nie przekracza on 5 dni roboczych.

Dostawa produktu

Produkt należy do nas dostarczyć drogą pocztową (Poczta Polska, firma kurierska) lub osobiście pod adres Łódź, ul. Pojezierska 97 w godzinach funkcjonowania biura podanych w zakładce „Kontakt”. Na terenie Łodzi istnieje również możliwość skorzystania z naszego firmowego transportu – warunki do negocjacji.

Po wykonaniu zlecenia odbiór towaru leży również po stronie klienta, chyba, że zostało ustalone inaczej.

Darmowe zdjęcie testowe

Jeśli nie znaleźli Państwo w naszym portfolio zdjęć produktów, które oferują i nie do końca potrafią sobie wyobrazić jaki uzyskamy efekt, zapraszamy do skorzystania z darmowego zdjęcia próbnego. Po prostu przysyłają Państwo do nas swój produkt a my wykonujemy jedno poglądowe zdjęcie, którym przekonamy Państwa, że świetnie poradzimy sobie ze zleconą pracą.

Promocje!

Chcesz zapłacić mniej?

Wystarczy, że wyrazisz zgodę na umieszczenie naszego logo wraz z adnotacją o realizacji na każdym wykonanym zdjęciu lub grafice, którego będzie obejmowała promocja a zyskasz na nie tym samym aż 10% rabatu!

Dlaczego to proponujemy? To proste. Realizacje, które wykonujemy są na najwyższym poziomie, dlatego uważamy, że ten sposób reklamy będzie najskuteczniejszy i przyniesie wymierne zyski dla obu stron.

Szanowni Klienci,
Informujemy, że obecnie studio nie przyjmuje nowych zleceń na realizację zdjęć.