Fotografia produktu – Folia Stretch

Dopadło nas ostatnio zadanie, związane z realizacją zdjęć produktu przeźroczystego – folii stretch. O ile fotografia całej rolki nie sprawiła nam zbyt dużych problemów o tyle ukazanie rozciągliwości i wytrzymałości to już „grubsza sprawa”.

Nie pozostało nam zatem nic innego jak trochę ruszyć głową. I tak zabraliśmy się do główkowania, z którego ostatecznie wykiełkowała idea realizacji dwóch zdjęć, po jednym do każdej z cech:

  1. Wytrzymałość postanowiliśmy ukazać poprzez usiłowanie przebicia folii punktowo. Wykorzystaliśmy do tego celu długopis. Przedmiot powszechnie znany, co ułatwia zobrazowanie sobie całej sytuacji przez potencjalnego klienta.Folia4
  2. Rozciągliwość natomiast powstała przy wykorzystaniu siły naszego kolegi ( 🙂 ). W tym wypadku chyba nie trzeba niczego wyjaśniać i zdjęcie mówi samo za siebie.

Folia5

A tutaj pozostałe, standardowe już zdjęcia produktów packshot.  Oczywiście przy okazji zapraszamy również do przejrzenia całego naszego portfolio oraz zapoznania się z ofertą dotyczącą realizacji fotografii produktowej.

Folia1 Folia2 Folia3

Admin | 9 lutego 2016

Szanowni Klienci,
Informujemy, że obecnie studio nie przyjmuje nowych zleceń na realizację zdjęć.