Jaśniej niż w ciągu dnia dzięki ksenonom Parktor

Jeszcze świeża seria oświetlenia ksenonowego marki Parktor, z którą mamy przyjemność współpracować. Oświetlenie tego typu gwarantuje zdecydowaną poprawę bezpieczeństwa, ze względu na zwiększony zakres świecenia.

parktor-logo
Zakres naszych działań to: fotografia produktów (packshot) oraz grafiki. Zapraszamy do przejrzenia kilku wybranych realizacji.

 

Zapraszamy do zakładki Realizacje, aby zobaczyć więcej przykładów naszych prac.

Kilka słów o ksenonach od sprzedającego:

„Komplet marki Parktor to najwyższej jakości i najnowocześniejsze oświetlenie samochodowe. Wszelkie badania tego typu oświetlenia dowodzą, że ich wykorzystanie skutkuje przede wszystkim wzrostem bezpieczeństwa, które spowodowane jest znaczącą poprawą widoczności ale również mocno wpływa na ekonomię, która skutkuje zmniejszeniem spalania.

Oferowany komplet zawiera już wszystko, czego potrzebujesz do zamontowania ksenonów w praktycznie każdym samochodzie. Jest to proces niezwykle prosty i nieinwazyjny – nie wymaga żadnych przeróbek, czy ingerencji w konstrukcję samochodu.

Światło ksenonowe jest najbliższym odpowiednikiem światła dziennego, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Niewątpliwą zaletą jest również oszczędność na poziomie aż 40% zmniejszenia zużycia energii w porównaniu ze standardowymi żarówkami.”

Zatem nic, tylko kupować 🙂

Polecamy!

Admin | 25 lipca 2014

Szanowni Klienci,
Informujemy, że obecnie studio nie przyjmuje nowych zleceń na realizację zdjęć.