Koniec strony „O mnie”. Wkrótce zniknie ona z zakładek

Zgodnie z komunikatem, jaki otrzymaliśmy w dniu 10.03.2016, strona „O mnie” zniknie z serwisu Allegro.pl.

Oficjalny komunikat:

Ze względu na zmiany w przepisach prawnych oraz potrzebę ujednolicenia wyglądu ofert w Allegro, planujemy zastąpienie strony O mnie zakładką Informacje od sprzedającego.

W związku z powyższym, jeśli posiadasz stronę O mnie, prosimy Cię o przeniesienie jej zawartości do zakładki Informacje od sprzedającego. Wówczas pojawi się ona w każdej Twojej ofercie obok zakładek Opis oraz Dostawa i płatność. Dzięki temu Twoi klienci znajdą na jednej stronie wszystkie informacje zarówno o przedmiocie, jak i o warunkach sprzedaży.

Jako przedsiębiorca spełnisz w ten sposób obowiązki informacyjne, które masz wobec swoich klientów. Treść zakładki, w postaci załącznika, wysyłamy kupującemu do każdego powiadomienia o zakupie.

Stronę O mnie wygaszać będziemy stopniowo:

    • Od dziś zakładkę Informacje od sprzedającego dodaliśmy do strony użytkownika – sprawdź, jak to wygląda na przykładowym koncie.
    • W kolejnym etapie linki, które dotychczas prowadziły do strony O mnie, będą kierowały do zakładki Informacje od sprzedającego.
    • Ostatnim krokiem będzie usunięcie strony O mnie.

O poszczególnych etapach będziemy informować na stronie Aktualności. A już dziś odwiedź stronę informacyjną, z której dowiesz się wszystkiego o zakładce Informacje od sprzedającego. Zapraszamy!

Aby przeczytać oryginalną wiadomość KLIKNIJ tutaj.

Admin | 10 marca 2016

Szanowni Klienci,
Informujemy, że obecnie studio nie przyjmuje nowych zleceń na realizację zdjęć.