Możliwość zmiany cen dostawy w aukcjach ze sprzedażą

W związku ze zmianą cennika świadczonych przez Pocztę Polską usług, serwis Allegro.pl umożliwia wprowadzenie korekt w swoich cennikach wysyłek nawet w aukcjach, w których dokonano już zakupu. Na jak długo otrzymamy taką możliwość? Niestety w oficjalnym komunikacie serwisu taka informacja nie występuje. Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do szybkiej aktualizacji.

Oryginalny komunikat Allegro.pl:

1 marca Poczta Polska wprowadziła zmiany w cenniku ? w szczególności dotyczą one opłat za wysyłkę listów ekonomicznych i priorytetowych, a także paczek ekonomicznych i priorytetowych.

W związku z tym umożliwiliśmy Wam edycję cenników dostawy w ofertach, w których zostały złożone oferty kupna. Oznacza to, że możecie zmienić koszty dostawy w trwających ofertach i dostosować je do nowego cennika Poczty Polskiej.

Zmiany cenników możecie dokonać w Moje Allegro > Moja Sprzedaż > Licytacje i Kup Teraz: Sprzedaję, za pomocą opcji Zmień opcje dostawy lub zakładki Opcje.

Od teraz w Formularzu Opcji Dostawy i Zapłaty kupujący zobaczy komunikat: Uwaga, Poczta Polska zmieniła cennik! Koszt dostawy Twoich zakupów mógł wzrosnąć. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się ze sprzedającym.

Dzięki temu Wasi klienci będą wiedzieli, że mogliście zmienić koszty dostawy po tym, jak dokonali zakupu.

Oryginalna wiadomość dostępna jest TUTAJ

Zobacz również:

Admin | 5 marca 2016

Szanowni Klienci,
Informujemy, że obecnie studio nie przyjmuje nowych zleceń na realizację zdjęć.