Nadeszła rewolucyjna zmiana w Allegro.pl

Bez wątpienia dzisiejszy dzień jest przełomowy dla osób korzystających z serwisu Allegro.pl. Wprowadzone zmiany będą odczuwalne zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Portal wprowadził bowiem możliwość edycji ceny, nawet jeśli na aukcji dokonana była już sprzedaż. O samych zaletach opowiadaliśmy już we wpisie „Szykują się rewolucyjne zmiany w serwisie Allegro.pl„, dlatego dziś przekazujemy tylko tę świetną wiadomość. Co niezwykle ważne, zmiany można dokonać w każdej kategorii, nie tak jak w przeprowadzanych testach, gdzie była ta opcja dostępna tylko w wybranych działach.

Oryginalny wpis:

Od dziś bez ograniczeń zmienisz cenę w trwającej ofercie „kup teraz”
16.05.2016 15:00

Od dziś możesz edytować cenę w trwających ofertach kup teraz także wtedy, gdy doszło w nich do sprzedaży. Dotychczas edycja ceny w trwającej ofercie możliwa była tylko przed pojawieniem się w niej pierwszego zakupu.

Jak zmienić cenę w trwającej ofercie?

    • W zakładce Moje Allegro > Moja sprzedaż > Licytacje i kup teraz: Sprzedaję przy tytule transakcji wybierz Opcje i kliknij w Zmień.
    • Jeżeli używasz Menedżera Sprzedaży, kliknij w Wystawione oferty przy wybranym szablonie.

Umożliwienie zmiany ceny to nasza odpowiedź na Wasze sugestie w tej sprawie. Wcześniej, w ramach testów, udostępniliśmy tę opcję w kliku kategoriach. Dziękujemy za wszystkie opinie.

Admin | 16 maja 2016

Szanowni Klienci,
Informujemy, że obecnie studio nie przyjmuje nowych zleceń na realizację zdjęć.