O nasO nas

SŁÓW KILKA

Logo2To dla nas przyjemność gościć Cię na naszej skromnej stronie, dlatego nie zabierając zbyt wiele czasu powiemy o sobie tylko kilka słów.

Packshot Studio to projekt który, powstał  z połączenia pasji do fotografii, grafiki a także rynku e-commerce. Zbiór takich zainteresowań postanowiliśmy przekuć  w najważniejszy aspekt sprzedaży internetowej jakim jest fotografia produktów – packshot. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować najbardziej chwytliwe, doskonałe, ujmujące i oczywiście przekonujące do zakupu zdjęcia produktów.

Jeśli szukasz firmy, która doskonale wie co robi w tej dziedzinie, to nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do współpracy.


Co więcej…

Doświadczenie


Wspólnie posiadamy aż kilkunastoletnie doświadczenie w branży fotograficznej, graficznej i co niezwykle ważne, branży e-commerce. Doskonale znamy psychologię klienta internetowego, dlatego wiemy jak powinien być przedstawiony produkt.

Własne studio


Nie przewidujemy półśrodków. Nie działamy amatorsko, w domu, bez odpowiednich warunków. Nasze studio wyposażone jest zarówno w miejsce na realizację zdjęć, ale również magazyn a także pomieszczenia biurowe.

Doskonały sprzęt


Pracujemy tylko na najwyższej jakości sprzęcie marki Canon oraz oryginalnym oprogramowaniu Adobe Photoshop czy Corel. Tylko takie rozwiązania dają najlepsze efekty.

Legalna firma


Współpracując z nami, współpracujesz z legalną firmą. Nie wysyłasz towaru pod podejrzane lokalizacje. Nie ryzykuj jego utraty. Oczywiście wystawiamy również faktury VAT.

Bez ryzyka


Sprawdź nas poprzez darmowe ujęcie, które możemy dla Ciebie wykonać. Spotkaj się z nami w naszej firmie. Zadzwoń do nas lub napisz. Zawsze jesteśmy dla Ciebie dostępni!

Własny transport


Do dyspozycji naszych klientów na terenie Łodzi i okolic, oferujemy możliwość realizacji transportu przy wykorzystaniu naszej floty pojazdów.

Zaufali nam między innymi

Klient_44
Klient_46
Klient_47
Klient_45
Klient_43
Klient_42
Klient_1
Klient_2
Klient_3
Klient_4
Klient_5
Klient_6
Klient_7
Klient_8
Klient_9
Klient_10
Klient_11
Klient_12
Klient_13
Klient_14
Klient_15
Klient_16
Klient_17
Klient_18
Klient_19
Klient_20
Klient_21
Klient_22
Klient_23
Klient_24
Klient_25
Klient_26
Klient_27
Klient_28
Klient_29
Klient_30
Klient_31
Klient_32
Klient_33
Klient_34
Klient_35
Klient_38

Szanowni Klienci,
Informujemy, że obecnie studio nie przyjmuje nowych zleceń na realizację zdjęć.