Piękna pogoda sprzyja wycieczkom rowerowym, nawet z małą pociechą

Piękna pogoda, za oknem słońce… Aż chce się aktywnie spędzać czas. Małe dziecko to nie przeszkoda, szczególnie ze świetnym fotelikiem rowerowym od Funpol. Bezpieczne i wygodne to najważniejsze atuty oferowanego produktu. Nie trać ani chwili. Wskakuj na rower i ciesz się podróżą z całą rodziną.

funpol

Zakres naszych działań to: fotografia produktów (packshot) oraz grafiki. Produkt sam w sobie nie należy do kategorii najtrudniejszych. Wykonany został z tworzywa sztucznego a więc obcy nam był problem chociażby odbić. Konieczne jednak było wykonanie wielu ujęć i stworzenie z nich ciekawego „zlepku”. Fotelik posiada dużo ważnych elementów, które warto było sfotografować i pokazać kupującym.

fotelikfunpol.2

fotelikfunpol-2

Kilka słów od sprzedającego:

Fotelik wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Zadbano o każdy szczegół, stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo dziecka. Stąd też wbudowane bardzo wytrzymałe, regulowane pasy, które stabilnie utrzymają malucha na miejscu i nie pozwolą mu wypaść. Podobnie jest z podnóżkami. Specjalne paski stabilizują nóżki dziecka, jednak, żeby spełniało to swoją rolę podnóżki mają regulowaną wysokość, co najczęściej nie występuje w tanich wersjach fotelików.Dodatkowo zastosowano osłonę chroniącą przed szprychami koła, dzięki czemu mamy pewność, że dziecko nie wkręci nóżki oraz ochroni go to przed odpryskami np. błota.

Fotelik jest bardzo wygodny. Został odpowiednio wyprofilowany oraz wyłożony piankami, przez co podróż staje się niezwykle komfortowa. Dodatkowo konstrukcja fotelika pochłania bardzo dużo wstrząsów i wibracji.

Admin | 17 lipca 2014

Szanowni Klienci,
Informujemy, że obecnie studio nie przyjmuje nowych zleceń na realizację zdjęć.