Trudno było się oprzeć… fotografii kulinarnej.

Czasami trafiają się tzw. propozycje nie do odrzucenia… Na szczęście nie mamy tu na myśli propozycji w stylu „mafijnym” lecz raczej takie, którym po prostu oprzeć się nie możemy. Tak też było w przypadku Hotelu Tobaco i ich świetnej restauracji.

logoPropozycja ta opiewała na realizację fotografii kulinarnej, przygotowanych przez (swoją drogą doskonałego – z tego miejsca pozdrawiamy) Szefa Kuchni „u Kretschmera”. Wyzwanie dla nas o tyle spore, że w materii tej dysponujemy niewielkim doświadczeniem, jednak po uprzedzeniu o tym fakcie i zaakceptowaniu takiego stanu rzeczy przez zleceniodawców, przystąpiliśmy do zdjęć. Mogłoby się wydawać, że fotografia kulinarna jest po prostu gałęzią fotografii produktowej, jednak są to tak naprawdę dwa różne światy (już nie wspominając o to jak silną wolę trzeba mieć pracując w „asyście” tak doskonałych i pachnących potraw 🙂 ). Trudności jest wiele, począwszy od konieczności realizacji zdjęć w formie wyjazdowej po specyfikę i różnorodność każdej z potraw.

Nie mniej, nieskromnie powiemy, że jak na pierwszy raz to z efektów jesteśmy zadowoleni. Zapraszamy do przejrzenia kilku prac poniżej i oczywiście odwiedzenia całego naszego Portfolio.

 4 5 3 2

Admin | 13 maja 2016

Szanowni Klienci,
Informujemy, że obecnie studio nie przyjmuje nowych zleceń na realizację zdjęć.